Європейські технології у будівництві

— Які нові способи зведення житлових багатоквартирних будинків ви впроваджуєте?
— Будівництво з монолітним перекриттям, саме таким способом зводить житлові багатоквартирні будинки «Інвест Родина»‚ адже це нова сучасна технологія‚ що дозволяє будувати житло будь-якої форми в найкоротші терміни. У Тернополі є лише декілька будинків‚ зведених таким способом і усі їх мешканці задоволені‚ адже мають можливість планувати своє житло відповідно до власних бажань‚ а вузькі коридори‚ стандартне планування та прямокутні кімнати відійшли в минуле.

— Які додаткові переваги є у монолітного перекриття?
— Додатковою перевагою є можливість створення округлих форм‚ що істотно розширює архітектурні можливості у будівництві. Монолітні роботи забезпечують практично «безшовну» конструкцію. Завдяки євроутеплюючим блокам‚ якими обшиті стіни‚ істотно підвищуються теплові і звуконепроникні показники та довговічність будинку.

— Чимало людей скаржаться на появу тріщин на стелі та стінах. Чи мають якісь переваги‚ у цьому відношенні‚ будинки з монолітним перекриттям?
— Особливе значення серед характеристик будинку з монолітним перекриттям мають його жорсткість і міцність. В цьому відношенні монолітним будинкам немає рівних. Вони дають рівномірне осідання‚ перерозподіляючи навантаження і запобігаючи появі тріщин на стінах та підлозі. Сейсмічно стійка конструкція міцно тримає форму будинку‚ стіни виходять рівнішими‚ стеля та підлога, відлиті з бетону‚ позбавлені швів і порожнеч‚ чим забезпечують хорошу звукоізоляцію.

— Яка ціна квартири? Чи стають дешевшими квадратні метри житла?
— На даний час альтернативи «моноліту» немає‚ принаймні‚ з точки зору вартості. Ми не знаємо жодної збірної залізобетонної будівлі‚ у якій вартість квадратного метра житла виходила б на такий низький рівень‚ на який об'єктивно може вийти «моноліт». У відсотковому співвідношенні ви економите близько 35 відсотків коштів від вартості квартири. Їх можна використати на ремонт та встановлення опалення.

— Які поради можете дати своїм потенційним покупцям?
— На сьогоднішній день‚ будівельна компанія «Інвест Родина» здатна якісно зводити монолітні будинки за новою європейською технологією. Фахівці нашої компанії володіють усіма необхідними знаннями‚ досвідом та технічними можливостями‚ аби втілити проект вашого будинку в життя.